Tak jako každý ročník cyklo maratonu, i ten letošní uzavřel ZÁŽITKÁČ pořádaný především pro naše patrony.
A účast letos byla větší než kdy jindy. Náš tým doprovázel po 2 dny skvělou partu dětí z Dětského domova pod Lipou, Adélku s maminkou a sestrou, Viktorku s maminkou a Zdendu s Míšou.
Počasí nám přálo, soutěžních aktivit a zábavy, kde se všichni mohli realizovat, bylo nepřeberné množství. Soutěžili jsme tělem i duší. Spokojenost a radost ze všech zúčastněných jen čišela. Troufám si říct, že jsme nakonec všichni odjížděli domů plní dojmů a pěkných vzpomínek.

A nemůžeme si nechat jen pro sebe reakci z Dětského domova pod Lipou:
„Když k nám do Domova pod lípou jednoho dne přijel Filip Štupl a hledal někoho, komu by mohl splnit nějaký sen, nevěděli jsme, o čem vůbec mluví. U nás je 31 uživatelů, nevěděli jsme koho vybrat a tak jsme prosili o celý náš Domov, buď všichni nebo nikdo. Slovo dalo slovo a SKLÁDAČKY 2015 si nás vzali všechny. Za ten rok, jsme toho hodně prožili. Byl u nás kouzelník, měli jsme skákací hrad, byli na plavbě po Vltavě, mohli bychom psát dál a dál. Bylo to SUPER. Radost měli malý, velcí uživatelé. Ovšem co zažili teď o víkendu starší kluci je pro nás nepopsatelné. Tímto bych ráda všem organizátorům, pořadatelům a sponzorům ráda poděkovala za opravdu ZÁŽITKOVÝ VÍKEND. Tolik radosti, zážitků co Ti naši kluci prožili se nedá slovy popsat. Velké díky patří Filipovi a jeho týmu SKLÁDAČKY 2015, protože je to SUPER TEAM, který nás všechny podporoval, pomáhal nám, fandil nám. Nikomu v týmu nešlo o body, ale o zážitky. Vždyť mi paddleboard viděli poprvé v životě, nikdy jsme nejeli na raftech, tank kluci znají z obrázků a čtyřkolku viděli v televizi… Všechno nás team nechal dělat, ve všem jsme soutěžili. A i když jsme nevyhráli – to jaké vzniklo vzájemné přátelství je nad všechny výhry!!! MOC DĚKUJEME za krásný víkend pro nás opravdu plný dojmů, zážitků a nezapomenutelných chvil. Byli jsme asi na závěr ten nejubrečenější tým – byly to ale slzy dojetí a radosti 🙂
Velké díky tomu nejbáječnějšímu Týmu SKLÁDAČKY 2015.“

http://www.cestazasnem.cz/cs/blogs/skladacky-ten-nejlepsi-team-844