PRO MEDIA

2015

Předání šeků našim patronům na After párty

afterparty3Dne 11.9.2015 jsme uspořádali závěrečnou after párty týmu Skládačky 2015, kam jsme pozvali naše patrony, přátelé a v neposlední řadě naše partnery. Měli jsme tak možnost všem osobně sdělit své zážitky a dojmy nejen ze samotného závodu, ale i ze všech událostí, které jsou s tímto projektem spojené.

Naši pratneři měli možnost setkat se přímo s patrony, kterým přispěli ke zlepšení kvality jejich života. Finále setkání pak vyvrcholilo předáním finančních darů jednotlivým patronům.

Slavnostní Galavečer v kongresovém centru

galavecer5V sobotu 16.11.2015 se uskutečnilo slavnostní zakončení letošního ročníku Opel Handy Cyklo Maratonu 2222 km – 111 hodin.cz. Zaplněný kongresový sál hotelu Pyramida tleskal Muži roku této akce, kterým se stal náš kapitán Filp Štupl. A jak sám kapitán řekl: bylo to hlavně vítězství a práce celého týmu Skládačky 2015..! A aby toho nebylo málo, byl celý tým Skládaček vyhlášen jako nejaktivnější v oblasti PR, propagace závodu a hlavně jeho myšlenky.

Bylo nám všem velkou ctí být letos přitom, pomoci 4 našim patronům a nakonec i malému Danečkovi Trdlovi.. Za rok jedeme znovu a pomůžeme dalším…!!!

Velký díky patří všem našim kamarádům a partnerům.

2016

Premiéra filmu Jedeme v tom všichni

21.2.2016 ČT24 odvysílala premiéru dokumentárního filmu ze 3. ročníku Handy Cyklo Maratonu 2015 pod názvem „Jedeme v tom všichni“.

Více ZDE.

ČEZ Handy Kvadriatlon, Bedřichov

bedrichov2V průběhu měsíce února a března náš kapitán pomáhal s přípravami prvního zimního Handy kvadriatlon smíšených dvojic v zimním středisku v Bedřichově. Na start samotného závodu náš tým Skládačky 2015 postavil 6 soutěžních dvojic. Štěpán s Honzou v kategorii zdravý + handycapovaný, Filip s Romanou, Martin s Luckou, Milan se Zuzkou, Vítek s Verčou a Jirka s Terkou v kategorii muž a žena.

Počasí poněkud zkoplikovalo plány pořadatelů a tak se disciplíny sjezd, bežky, běh a střelba zredukovali na běžky, scicross (na běžkách) a střelbu. Závodu se zůčastnílo přes 50 dvojic a skvělou atmosféru navodila horda skvělých diváků a fandů.