Míša Marhoulová

V březnu 2014 byla mé dcerce Míše (5) diagnostikována akutní leukémie. V jednom okamžiku se nám oběma úplně změnil život. Míša přestala chodit do školky, najednou byla od všeho izolovaná, já jsem musela ze dne na den přestat pracovat a začaly jsme obě bojovat s touto nemocí!

Míša podstoupila velmi náročnou léčbu, která se skládá z několika bloků chemoterapií, některé vyžadovaly i několikadenní pobyt v nemocnici, kde si Míša našla ale i spousta malých kamarádů a kromě neskutečné bolesti na kterou doufám už dávno zapomněla, zažila i srandu, protože člověk prostě musí být velikou oporou a nesmí se hroutit! Několikrát jí byla odebrána kostní dřeň nebo prováděna lumbální punkce, je to ale obrovská bojovnice a zvládla to!!!!!

Nyní Míšu čeká rok udržovací léčby (březen2016) což znamená, že bere každý den léky (chemoterapii) a dojíždíme pravidelně na kontroly do Motolské nemocnice. Skvělá zpráva je, že v září pokud to zdravotní stav Míše dovolí, půjde opět do školky za svými kamarády. Během léčby přišla samozřejmě o vlásky a přibrala několik kilo, ale i díky Vám kluci z týmu Skládačky má teď super motivaci a hlavně chuť sportovat, protože kolo od vás je prostě úžasné a vy také, děláte skvělou věc!!!

Tímto bych Vám Všem ještě jednou chtěla velmi poděkovat, udělali jste nejen jí, ale i mne obrovskou radost. To, že je Míša plná energie, chutě do života, veselá a „zdravá“ holčička budiž podporou a motivací maminkám a dětem co stále s touto nemocí bojují, protože to prostě musíme všichni zvládnout a žít dál!!!

Lucka a Míša