UP HILL RUN Dobrá Voda 2021

V sobotu 18.9. 2020 se již po páté uskutečnil charitativní závod Up Hill Run Dobrá Voda, kde organizátorem je Skládačky, z.s.
Město Jablonec nad Nisou je ideálním místem pro pořádání akce tohoto typu, proto je již delší dobu partnerem Skládaček, z.s. a celou akci i finančně podporuje. Generálním partnerem se již po páté stala společnost A-Raymond Jablonec s.r.o. Počasí závodníkům při výběhu sjezdovky na Dobré Vodě dlouhé 320 metrů tentokrát nepřálo. I přes to se do závodu přihlásilo celkem se letos přihlásilo 46 týmů. Početné pole mělo i zastoupení 31 dětí v dětském závodě.
Hlavním patronem akce byla letos dvanáctiletý chlapec s příznačným jménem Luděk Dobrý. Z rukou pořadatele, za přispění všech startujících i partnerů byl Luďkovým rodičům předán šek ve výši 160.505,00 Kč. Luděk si tak díky těmto penězům bude schopen pořídit přístroj, který mu umožní inhalování a rehabilitování pro snadnější vykašlávaní a zlepšení kvality jeho dýchání obecně. Zároveň Skládačky z.s. předali šek Klubu nemocných s cystickou fibrózou. Tentokrát ve výši 60.000,00 Kč.