UP HILL RUN Dobrá Voda 2020

V sobotu 19.9. 2020 se již po čtvrté uskutečnil charitativní závod Up Hill Run Dobrá Voda, kde organizátorem je Skládačky, z.s.
Město Jablonec nad Nisou je ideálním místem pro pořádání akce tohoto typu, proto je již delší dobu partnerem Skládaček, z.s. a celou akci i finančně podporuje. Generálním partnerem se již po čtvrté stala společnost A-Raymond Jablonec s.r.o. Počasí závodníkům při výběhu sjezdovky na Dobré Vodě dlouhé 320 metrů přálo. Závodilo se ve dvojicích a týmových štafetách. Celkem se letos přihlásilo 53 týmů. Početné pole mělo i zastoupení dětí v dětském závodě. Děti soutěžily ve třech věkových kategoriích na vzdálenostech 100 a 160 metrů. Celkem se závodu zúčastnilo 37 dětí.
Hlavním patronkou akce byla Daniela Altmanová, která trpí cystickou fibrózou. Z rukou pořadatele, za přispění všech startujících i partnerů byl Daniele předán šek ve výši 135.215,00 Kč. Daniela si tak díky těmto penězům bude schopna pořídit přístroj, který ji umožní inhalování a rehabilitování pro snadnější vykašlávaní a zlepšení kvality jejího dýchání obecně. Zároveň Skládačky z.s. předali šek Klubu nemocných s cystickou fibrózou ve výši 50.000,00 Kč.