UP HILL RUN 2019

V sobotu 21.09.2019 se uskutečnil třetí ročník charitativního závodu Up Hill Run Dobrá Voda –  Dobrý závod pro dobré lidi. Za krásného počasí se na start opět postavilo přes dvě stě závodníků. Ti všichni svoji účastí podpořili myšlenku této akce, která je tematicky propojena s respiračním onemocněním cystickou fibrózou. Závodníci vybíhali sjezdovku na Dobré Vodě buď v kategoriích dvojic, nebo v jako čtyřčlenné týmové štafety.
Generálním partnerem hlavního závodu byla společnost A. Raymond Jablonec.

Na své si v sobotu přišli i děti, které závodily v několika věkových kategoriích na trati dlouhé 100 metrů a nově v dětské štafetě po celé délce trati.

Za přispění a podpory všech zúčastněných běžců i diváků jsme po skončení závodu předali Klubu nemocných s cystickou fibrózou a patronovi letošního druhého ročníku Up Hill Run Dobrá Voda 2019 Kryštofu Hausovi šeky v celkové výši 89.733,- Kč.

Dále děkujeme za podporu našim partnerům společnostem Amix, Eleven, Izostav, obchodnímu centru Nisa, pivovaru Rohozec, společnosti ABB a Statutárnímu městu Jablonec nad Nisou za podporu při uspořádání celé této akce.
Výsledky závodu, fotografie a videa naleznete na www.uphillrun.cz.