JABLONECKÁ SKLÁDAČKA 2017

Podruhé a vlastně poprvé. Po úspěšném premiérovém letním ČEZ Handy kvadriatlonu pořádaném Cestou za Snem, z.s. jsme se rozhodli, že tuto tradici udržíme. Dne 17.6.2017 jsme uspořádali obdobnou sportovně společensko-charitativní akci pod novým názvem Jablonecká Skládačka 2017. Hlavním partnerem této akce se stala společnost A.Raymond Jablonec s.r.o., I přes nepřízeň počasí se na start závodu postavilo třicet týmových dvojic nebo štafet. Užili si dosyta pádlování na kánoích, jízdu na kole, proplétání se velkým bludištěm a v závěru i plavání ve vodě teplejší než byl vzduch. Na své si přišli i malí závodníci, kteří v doprovodu dospělých závodili na trati dětského kvadriatlonu. Vyzkoušeli si opět bludiště, překážkový běh, lovení rybiček v bazénku a hod míčkem do terče. Celý výtěžek z této akce byl věnován patronům Oldovi Čamrovi a Elišce Čamrové.. Eliška a Olda trpí od narození dětskou mozkovou obrnou. Peníze jim pomůžou absolvovat 3-týdenní blok intenzivní terapie (Therasuit terapie). Tato terapie není bohužel hrazena pojišťovnou.
Dnešním dnem byl zároveň ukončen projekt 4 kola pro Kláru a na místě tým Skládačky 2015, z.s a tým Osmikrásek předaly šek v celkové hodnotě 35000 Kč.
Děkujeme Vám všem, kteří jste přišli a podpořili jakoukoli formou tento projekt. Zároveň jste tak i přispěli k tomu, abychom Elišce a Oldovi mohli zlepšit kvalitu jejich života.

Partnerům, který tento projekt podpořili patří také velký díky.
Jsou to : ČPP a.s., Wienna Insurance Group, Gasso, Eleven, Marty studio, Detoa, MM reality, nákupní centra Olympie, Fenix a Bondy,
Tenisový klub Proseč, LoděKoza.cz, Sundisk, Kitl, škola Šumava, Tomsport, Cardiofitness Fischer, Stema Construct.